Pri izbirnem predmetu Turistična vzgoja smo se letos odločili, da bomo sodelovali na državnem festivalu Turizmu pomaga lastna glava, ki ga razpisujeta Turistična zveza Slovenije in Zavod RS za šolstvo. Tema letošnjega festivala je »Okusni zakladi: Lokalni kulinarični spominki s trajnostnim pridihom«. Z naše šole je na festival prijavljenih osem učencev: Vasja Rajter, Urban Fekonja, Niko Kurbus, Maja Gajić Bily, Sara Grbić, Zoja Eder, Ula Banič in Ivana Tompa. Našo raziskovalno nalogo smo poimenovali: Slovenjegoriški s(i)rčki: Agatin s(i)rček, Friderikov s(i)rček, Margaretin s(i)rček. Posneli smo tudi promocijski spot. Predstavili se bomo tudi na tržnici v Mercator centru Maribor (16. 4. 2024), kamor ste vljudno vabljeni.

Mentorica: Maja Trafela Lubej

Povezava do promocijskega spota:  https://vimeo.com/user63196286

Raziskovalna naloga:    Prenos dokumenta

(Visited 103 times, 1 visits today)