RAZREDNA STOPNJA

Dopoldanske individualne govorilne ure za starše bodo dvakrat na mesec, in sicer prvi in zadnji teden v mesecu, za učence pa vsak prvi in tretji teden v mesecu. Popoldanske govorilne ure so vsak prvi četrtek v mesecu od 17.00 do 18.30.

RAZRED RAZREDNIK GOVORILNE
URE ZA STARŠE
GOVORILNE
URE ZA UČENCE
UČILNICA
1. a Vesna Rošker Sreda,
7.30 – 8.15
Četrtek,
7.30 – 8.15
Matična učilnica
1. b Barbara Domajnko Petek,
8.20 – 9.05
Četrtek,
7.30 – 8.15
Matična učilnica
1. c Tomi Ploj Torek,
10.15 – 11.00
Četrtek,
7.30 – 8.15
Matična učilnica
2.a Alenka Jenuš Torek,
11.05 – 11.50
Sreda,
12.45 – 13.30
Matična učilnica
2. b Darinka Kolarič Četrtek,
10.15 – 11.00
Sreda,
12.45 – 13.30
Matična učilnica
2. c Maja Tuš  Sreda,
8.20 – 9.05
Ponedeljek,
12.45 – 13.30
Matična učilnica
3. a Marjetka Šenekar Ponedeljek,
9.10 – 9.55
Ponedeljek,
12.45 – 13.30
Matična učilnica
3. b Andreja Habjanič Sreda,
11.05 – 11.50
Sreda,
12.45 – 13.30
Matična učilnica
3. c Ksenija Šteflič Ponedeljek,
10.15 – 11.00
Torek,
12.45 – 13.30
Matična učilnica
4. a Brankica Keser Sreda,
11.05 – 11.50
Petek,
12.45 – 13.30
Matična učilnica
4. b Breda Špindler Torek,
8.20 – 9.05
Petek,
12.45 – 13.30
Matična učilnica
4. c Tadeja Volavšek Torek,
10.15 – 11.00
Petek,
12.45 – 13.30
Matična učilnica
5. a Rebeka Peršak Petek,
9.10 – 9.55
Petek,
13.50 – 14.35
Matična učilnica
5. b Marija Peserl Petek,
9.10 – 9.55
Petek,
13.50 – 14.35
Matična učilnica
TJA Katja Kolarič Širovnik Sreda,
9.10 – 9.55
Petek,
7.30 – 8.15
Zbornica

OPB

RAZRED UČITELJ GOVORILNE
URE ZA STARŠE
GOVORILNE
URE ZA UČENCE
UČILNICA
OPB 1. r Andreja Nudl Ponedeljek,
11.55 – 12.40
Torek,
11.55 – 12.40
Zbornica, matična učilnica
OPB 2. r Adrijana Jazbinšek Torek,
11.55 – 12.40
Sreda,
7.30 – 8.15
Zbornica ONIS
OPB 2. r Nadja Ferk Rodeš Četrtek,
11.05 – 11.50
Sreda,
13.50 – 14.35
Matična učilnica
OPB 3. r Karmen Zelenko Petek,
11.55 – 12.40
Petek,
11.05 – 11.50
Matična učilnica
OPB 3. r Tadeja Plavec Sreda,
11.55 – 12.40
Ponedeljek,
14.40 – 15.25
Matična učilnica
OPB 4. r Tatjana Kraner
Četrtek,
11.55 – 12.40
Torek,
14.30 – 15.15  
Matična učilnica
OPB 4. r Veronika Kosi Murko
Ponedeljek,
11.55 – 12.40
Ponedeljek,
7.30 – 8.15  
Matična učilnica
Druga str. del. 1 r. Kaja Kirbiš Torek,
10.15 – 11.00
Torek,
9.10 – 9.55
Matična učilnica
Druga str. del. 1 r. Karmen Zavrnik Četrtek,
9.10 – 9.55
Torek,
9.10 – 9.55
Matična učilnica
Druga str. del. 1 r. Marija Štraus Petek,
9.10 – 9.55
Četrtek,
11.05 – 11.50
Matična učilnica

PREDMETNA STOPNJA

Dopoldanske individualne govorilne ure za starše bodo dvakrat na mesec, in sicer prvi in zadnji teden v mesecu, za učence pa vsak teden. Popoldanske govorilne ure so vsak prvi četrtek v mesecu od 16.30 do 18.00.

 RAZRED  UČITELJ  PREDMET GOVORILNE URE ZA STARŠE GOVORILNE URE ZA UČENCE  UČILNICA
6. a  Ema Jelatancev ŠPO  Ponedeljek,
9.10 – 9.55
Ponedeljek,
13.50 – 14.35
Kabinet ŠPO
6. b Simona Peserl Vezovnik TJA Torek,
11.05 – 11.50
Četrtek,
12.45 – 13.30
Učilnica TJA
7. a Anica Zarnec MAT Torek,
11.05 – 11.50
Torek,
13.50 – 14.35
Učilnica MAT
7. b Maja Trafela Lubej TJA Ponedeljek,
8.20 – 9.05
Ponedeljek,
13.50 – 14.35
Kabinet 23
7. c Srečko Kebrič MAT, RAČ Četrtek,
11.05 – 11.50
Ponedeljek,
13.50 – 14.35
Učilnica MAT, RAČ
8. a Bernard Petek ZGO, GEO Sreda,
10.15 – 11.00
Sreda,
13.30 – 14.15
Učilnica ZGO
8. b Janja Kojc KEM, NAR Četrtek,
9.10 – 9.55
Torek,
13.30 – 14.15
Učilnica KEM
8. c Tadeja Kurnik Hadžiselimović SLJ Petek,
9.10 – 9.55
Torek,
13.30 – 14.15
Učiteljski kabinet
9. a  Leonida Rokavec SLJ Petek,
9.10 – 9.55
Ponedeljek,
13.30 – 14.15
Matična učilnica SLJ
9. b Natalija Červek BIO, GEO Ponedeljek,
11.05 – 11.50
Sreda,
13.30 – 14.15
Učiteljski kabinet
  Andreja Kramberger SLJ, DKE, VIE Ponedeljek,
10.15 – 11.00
Ponedeljek,
13.30 – 14.15
Učilnica SLJ
  Nina Pomberg MAT Petek,
10.15 – 11.00
Torek,
13.30 – 14.15
Učilnica GOS
  Marina Zimič  GUM  Ponedeljek,
10.15 – 11.00
Četrtek,
13.30 – 14.15
Učilnica GUM
  Marjetka Malek Toplak TJA, NI  Petek,
9.10 – 9.55
Ponedeljek,
14.40 – 15.25 
Učilnica 17, kabinet 23
  Daniel Divjak  FIZ, TIT  Torek,
11.05 – 11.50
Torek,
13.30 – 14.15
Kabinet FIZ
  Andreja Štancer LUM  Četrtek,
9.10 – 9.55
Četrtek,
13.30 – 14.15
Učilnica LUM, kabinet 19
  Boris Brunec  ŠPO  Ponedeljek,
7.15 – 8.00
Ponedeljek,
13.30 – 14.15
Pisarna 39
  Gregor Zorko  ŠPO  Ponedeljek,
11.05 – 11.50
Četrtek,
13.50 – 14.35
Kabinet ŠPO
  Peter Šenekar  GEO Ponedeljek,
11.05 – 11.50
Ponedeljek,
13.50 – 14.35
Učiteljski kabinet
  Kristina Deleva  TJF Četrtek,
11.55 – 12.40
 Četrtek,
11.55 – 12.40
Matična učilnica
  Mojca Zemljič TIT Četrtek,
13.30 – 14.15
Torek,
13.30 – 14.15
Matična učilnica

ONIS IN PPVI

 RAZRED UČITELJ  PREDMET GOVORILNE URE ZA STARŠE GOVORILNE URE ZA UČENCE  UČILNICA
2., 3. č Marija Kebrič   Ponedeljek,
10.15 – 11.00
Sreda,
7.30 – 8.15
Matična učilnica
4., 5. č Marija Brunec   Ponedeljek,
10.15 – 11.00
Sreda,
12.45 – 13.30
Matična učilnica
6., 8., 9. č Katja Heric   Sreda,
9.10 – 9.55
Torek,
13.50 – 14.35
Matična učilnica
OPB Karina Žarn   Ponedeljek,
11.50 – 12.40
Ponedeljek,
11.50 – 12.40
Matična učilnica
PPVI I, II, III Sabina Mulec   Ponedeljek,
11.05 – 11.50
Petek,
12.20 – 13.20
Matična učilnica
PPVI IV, V, VI Mateja Bela   Četrtek,
11.55 – 12.40
Petek,
11.55 – 12.40
Matična učilnica
Varuhinja Maja Keser   Vsak dan po dogovoru Vsak dan po dogovoru Matična učilnica
Varuhinja Mateja Polc   Vsak dan po dogovoru Vsak dan po dogovoru Matična učilnica

SVETOVALNI DELAVCI

  IME IN PRIIMEK   GOVORILNE URE ZA STARŠE GOVORILNE URE ZA UČENCE  UČILNICA
pedagoginja Darka Sukič   Ponedeljek,
8.20 – 9.05
Ponedeljek,
13.30 – 14.15
Pisarna pedagoginje
soc. delavka Mojca Rebernak
  Sreda,
7.30 – 8.15
Sreda,
13.30 – 14.15
Pisarna soc. delavke
spec. pedagoginja Manuela Fišer   Torek,
11.55 – 12.40 
Torek,
12.45 – 13.30 
Pisarna 60
spec. pedagoginja Maja Šantl   Torek,
8.20 – 9.05
Torek,
13.30 – 14.15 
Pisarna 60
spec. pedagoginja Irena Grum   Četrtek,
11.55 – 12.45
Sreda,
11.55 – 12.40 
Pisarna 60