Izziv je namenjen učencem od 4. do 9. razreda. Tokrat je izziv plesni.💃

Zaplesali boste na pesem “senjorita” (Shawn Mendes in Camila Cabello), pesem boste zagotovo znali poiskati na vaših napravah. 

1.  korak:

Oglej si posnetek plesa na tej strani spodaj. Nauči se koreografijo, ki smo jo posneli, najlažje bo šolo s posnetkom “od zadaj” in gledanjem samo enega plesalca. Naloga ne bo pretežka, osnova plesa je plesni korak ča ča ča, ki je posebej opisan in posnet v tretjem posnetku.

2.  korak:

Zdaj se izziv šele zares začenja, ples boš naučil(a) čim več družinskih članov (plesalci morajo biti iz istega gospodinjstva, najmanjše število plesalcev je dva). Povabi brata, sestro, očeta, mamo, dedka, babico…in jih nauči našo plesno koreografijo. 

3.  korak:

Skupinski ples posnemi s telefonom in ga shrani na ključek, na drive, lahko ga pošlješ razredniku… V šoli ga bo pogledala plesna komisija.

S posnetkom se poteguješ za zmago v treh kategorijah:

– NAJ-ŠTEVILČNEJŠO IZVEDBO PLESA (v plesu sodeluje največ družinskih članov istega gospodinjstva).

– TEHNIČNO IN IZRAZNO NAJBOLJŠA IZVEDBA PLESA (ocena strokovne komisije).

– NAJBOLJ DUHOVITA IZVEDBA PLESA (po oceni komisije).

Veliko plesnih užitkov v dnevnih sobah vam želimo učitelji OŠ Lenart. 

(Visited 39 times, 1 visits today)