Starše, ki vas je šolska pedagoginja Darka Sukič povabila na vpis vašega otroka v 1. razred, obveščamo, da je pedagoginja, ki te vpise opravlja, zbolela za covidom. Zato lahko vpis opravite na naslednje načine:

–  vso dokumentacijo, ki ste jo prejeli skupaj z vabilom, izpolnite, skenirajte ali fotografirajte in pošljite na njen e-naslov darka.sukic@guest.arnes.si  

–  vso izpolnjeno dokumentacijo lahko pošljete tudi po navadni pošti na naslov: OŠ Lenart, Ptujska 25, 2230 Lenart – s pripisom: za pedagoginjo 

–  če želite vpis opraviti osebno, se lahko oglasite od 14. do 16. februarja dopoldne (glede na termine, ki ste jih prejeli v vabilih). Vaše dokumente bosta prevzeli šolska psihologinja in socialna delavka. Tisti starši, ki ste povabljeni na vpis v sredo, 14.2., in v četrtek, 15. 2., popoldne, pa se v naslednjem tednu telefonsko dogovorite glede vpisa vašega otroka v 1. razred.

Hvala za razumevanje!

                                                                                   Marjan Zadravec, ravnatelj

(Visited 81 times, 1 visits today)