Dragi učenci, spoštovani starši!

Epidemiološke razmere v državi se poslabšujejo. Vlada Republike Slovenije sprejema ukrepe, da bi učinkovito zamejila prenos okužb s SARS-CoV-2, zato je ministrica za izobraževanje, znanost in šport skladno s svojimi pristojnostmi sprejela sklep, da se jesenske počitnice podaljšajo do 8. 11. 2020.

Kje in kako bo vzgojno-izobraževalni proces potekal po 8. 11. 2020, pomeni v prostorih šole ali na daljavo, v tem trenutku ni možno opredeliti. Odločitev  bo vlada sprejela na osnovi epidemiološke slike v državi in z njo boste seznanjeni prek medijev in spletne  strani OŠ Lenart.

Vljudno prosim, da upoštevamo navodila za preprečevanje širjenja okužb s SARS-CoV-2, da ostanemo zdravi in času primerno preživimo zahtevno obdobje.

Učenci, prosim vas, da čas počitnic v naslednjem tednu izkoristite sproščujoče, ki pa naj vključuje tudi opravljanje dejavnosti, ki so povezane s šolskim delom (branje, utrjevanje, raziskovanje, …).

Prijazen pozdrav.

Lenart, 31. 10. 2020