Dragi učenci,
zaradi varovanja zdravja vseh nas bo v naslednjih dneh pouk potekal preko spletnih učilnic.

Če se boste pozitivno odzvali in opravili zahtevane zadolžitve, bo ob ponovnem prihodu v šolo veliko manj nadomeščanja in naporov.

Zato ob delavnikih dopoldne opravljajte svoje šolske obveznosti, ki vam jih bomo učitelji za vsak dan posebej (po urniku) objavljali v spletnih učilnicah.

In kako dostopate do njih?

1. Spletne učilnice najdete na naslovni strani šole ali na spletnem naslovu:     https://ucilnice.arnes.si/course/index.php?categoryid=86.
  1. Ko kliknete Spletne učilnice se vam odpre novo spletno okno, ki vam v osrednjem delu ponuja različne možnosti (E-zbornica / Interesne dejavnosti / ONIS in PPVI / Predmetna stopnja / Razredna stopnja). Izberite ustrezno in kliknite nanjo.
  2. Poiščite predmet, ki ga imate tisti dan na urniku, in kliknite nanj. Poiščite zadolžitve za posamezen dan ter jih vestno in odgovorno opravite po svojih najboljših močeh.

V primeru, da nimate možnosti dostopa do spletnih učilnic, nas obvestite po e-pošti (klikni).

Za morebitna vprašanja, se lahko na učitelje obrnete preko spletne pošte. Z veseljem vam bomo na voljo.

Pazite nase, ne hodite na obiske in se v tem času osebno ne družite med seboj.

Iskreno vam želimo, da ostanete vi in vaši domači zdravi ter da se kmalu spet vidimo v naši šoli – OŠ Lenart.

Kolektiv OŠ Lenart